Araç Tipleri

Güvenli ve konforlu bir hizmet deneyimi yaşamanız için geniş araç yelpazemiz ile hizmetinizdeyiz. Dilerseniz Vip araçlar ile, dilerseniz standart araçlar, dilerseniz Shuttle araçlar veya kongre ve seminerleriniz için özel araç tipleri ile seyahat edebilirsiniz. Rezervasyonunuzda bize  verdiğiniz bilgiler dâhilinde, sizlere havaalanı transfer ve diğer transfer hizmetleriyle gitmek istediğiniz noktaya kısa sürede ulaştırıyoruz.

Özel transfer veya ekonomik transfer seçenekleri arasından size uygun araç tipini seçerek transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Özel transferler sadece sizin hizmetinize tahsis edilmiş araçlardan oluşurken, ekonomik transferlerde size eşlik edecek farklı transfer yolcuları bulunabilir. Birden fazla misafirin aynı aracın içerisinde seyahat ettiği transfer çeşididir. Kişi sayısı o ana göre değişiklik gösterebilir. 1 ya da daha fazla kişinin seyahat ettiği araçlardan oluşur. Şimdi size uygun transfer seçeneğini seçerek hızlıca rezervasyonunuzu oluşturabilir ve kolayca işleminizi halledebilirsiniz. 

 

 VIP TRANSFER HİZMETİ 

Mercedes Vito :Daha özel seyahatler için 1-6 kişi arası V.I.P transfer olanağı sağlayan Mercedes Vito’yu tercih edebilirsiniz. Yolculuğu, sizin için özel hâle getiriyoruz! Gitmek istediğiniz noktaya, sadece size özel olarak tahsis edilmiş bu araçla ulaşmanız sağlanır. Daha hızlı ve lüks bir tercihtir. Özel transferler için kullanılmaktadır. 

STANDART ARAÇ İLE ÖZEL TRANSFER 

Binek :Daha uygun transfer seçenekleri içeren binek araçlarımızı da tercih edebilirsiniz. 1-3 kişilik yolcu transferi için hazırlanmış  ve sadece sizin kullanabileceğiniz binek araçlar, size hem rahat hem de ekonomik bir transfer fırsatı sunar. Cebinizi ve konforunuzu düşünen hizmetler!

Küçük Minibus :Daha geniş çaplı transferler veya ekonomik transfer hizmetleri için küçük minibüsler tercih edilebilir. 4 ila 6 kişilikve sadece sizin kullanabileceğiniz  yolcu transferleri için  en uygun fiyat seçeneğini yakalayabilirsiniz. Yolculuk ucuzlarken bile konforlu! 

SHUTTLE ARAÇ İLE EKONOMİK TRANSFER

Büyük Minibus :Büyük organizasyonlar, turlar konserler, geziler ve çeşitli akiviteler için büyük minibüsler tercih edilebilir. Ekonomik boyutu düşünenler için, 12 yolcu kapasiteli orta büyüklüğe sahip minibüsler, 7 ila 12 kişi arası transferler için tercih edilmektedir. Yolcu sayısının 7’yi aşması durumunda, daha ekonomik seçenekler sizleri karşılar.
Midibus :Geniş aileler, Büyük organizasyonlar, turlar konserler, geziler ve çeşitli akiviteler için büyük minibüsler tercih edilebilir. Ekonomik boyutu düşünenler için, 12 yolcu kapasiteli orta büyüklüğe sahip minibüsler, 7 ila 12 kişi arası transferler için tercih edilmektedir. Yolcu sayısının 7’yi aşması durumunda, daha ekonomik seçenekler sizleri karşılar.
Turkuaz :Çok kalabalık gruplar olarak transfer hizmetlerinden faydalanmak isteyenler veya diğer seçeneklere nazaran daha ekonomik çözüm yolları arayanlar için turkuaz araç tipi tercih edilebilir. 21 ve 30 arası yolcu kapasitesi ile daha ekonomik çözümler sunulmaktadır. Bagaj durumuna göre hizmet verilmektedir ve yolcu sayısı daha düşük olabilir. 

Otobüs :En kalabalık yolcu kapasitesine sahip otobüs olarak hizmete sunulmaktadır. Otobüsler, 23 ile 46 arası yolcu kapasitesine sahip araçlardır. Diğer araç tiplerine oranla en uygun ve ekonomik seçeneklerdir. Büyük organizasyonlar için de tercih edilebilir. Kalabalık gruplar için oldukça avantajlı alternatiflerdir. Bagaj durumuna göre hizmet verilmektedir ve yolcu sayısı daha düşük olabilir.