Kongre ve Seminer İçin Yolcu Transferi

Kongre ve seminer için yolcu transferi nedir? Konforlu ve ekonomik bir yolculuk mu arıyorsunuz? Transferspro.com, sunmuş olduğu geniş hizmet yelpazesi ile yolculuğunuzu değerli kılıyor. Kongre ve seminerleriniz için yolcu transferi hizmetlerini sizlerin kullanımına sunuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her an, sadece bir telefon veya bir tık uzağınızdayız! Dilediğiniz büyüklükteki aracı seçerek; kongrelerinize, seminerlerinize veya büyük etkinliklere sizler için sunmuş olduğumuz kongre ve seminer araçları ile ekonomik transfer hizmetleri doğrultusunda ulaşım sağlayabilirsiniz. Geçmiş hizmetlerimize yönelik referanslarımız ise size sunduğumuz hizmetin bir güvencesidir.

7 gün 24 saat hizmetinize sunduğumuz kongre ve seminer araçları ile ekonomik transfer hizmetlerimiz, havalimanı veya otel transferleriniz için profesyonel çözümler içerir. Uzman ve deneyimli kadromuz, sizlerin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktadır. Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile kafanıza takılan her türlü soruyu sorabilir, rezervasyon iptal veya çeşitli değişiklikler için hızlıca iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’nin birçok bölgesinde transfer hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sizin için sunmuş olduğumuz geniş yolcu kapasiteli, midibüs, turkuaz veya otobüs gibi araç tiplerinden birini seçebilirsiniz.

Telefon ile olduğu gibi online formumuz veya menümüz aracılığı ile de rezervasyon işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Tek yönlü veya gidiş-dönüş fark etmeksizin rezervasyon yapabilirsiniz. Acil durumlar ve değişen transfer şartları için müşteri temsilcisinden destek alabilirsiniz. Gelişmiş havaalanı transfer operasyonu ile detaylı bir transfer haritası çizilerek organize bir şekilde transfer işleminiz gerçekleştirilir. Üstelik yaptığınız transferler sigortalıdır. Kredi kartı ve kişisel bilgilerinizin korunduğu SSL tabanlı sistem vasıtasıyla ödemelerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme adımında, sizi yormayan ve 3 adımdan oluşan işlemler ile size sadece seyahatinizin keyfini çıkarmak kalıyor.