Shuttle Araçlar ile Ekonomik Transferi

Shuttle Araçlar İle Ekonomik Transfer

 

Shuttle araçlar ile ekonomik transfer nedir ?  Hem konforlu hem de ekonomik bir yolculuk!!       

Yolculuk yaparken cebini düşünenlerin adresi Transferspro.com oluyor! Transferspro.com, sizin için ekonomik çözümler içeren transfer hizmetleri sunuyor. İş seyahatleriniz, konserler, seminerler, etkinlikler, toplantılar, tatiller ve daha birçok sebepten ötürü transfer hizmetlerinden yararlanmak mı istiyorsunuz? Sizin için sunulan transfer çeşitleri arasından dilediğinizi seçerek bu isteğinize ulaşabilirsiniz.

Seyahati için ekonomik seçenekleri gözetenlere özel düzenlenmiş olan Shuttle araçlar ile transfer hizmetleri, konforu da es geçmiyor. Özel transfer çeşitlerinden ayrılan yönü, sadece sizin kullanımınıza sunulmuş araçlar yerine, sizinle aynı yöne giden diğer yolcularımızla gerçekleştireceğiniz ortak bir seyahati içerir. Yolculuk yapacağınız araca veya yolculuğunuzun gerçekleşeceği saate göre yolcu sirkülasyonu dahilinde, belirli sayıda yolcu sizinle birlikte ilgili transfer bölgelerine bırakılır. İkinci bir fark, özel transfer çeşitlerinde dilediğiniz otelin veya mülkün kapısına kadar bırakılıyorsunuz. Ekonomik transfer çeşitlerinde ise varış noktanıza en yakın noktada bırakılırsınız.

Shuttle araçlar ile transfer hizmetlerinden faydalandığınızda, havalimanında yaklaşık olarak 45-60 dk kadar diğer misafirleri beklersiniz. Daha sonra aracınız hareket eder. Size eşlik eden diğer misafirler dolayısıyla yolculuğunuz, normal süresinden 30-90 dk daha fazla sürebilir. Ancak, konforunuzdan ve güvenliğinizden hiçbir şey eksilmez! Profesyonel, tecrübeli ve güleryüzlü ekibimiz eşliğinde, kaliteli bir seyahat deneyimlersiniz! Siz de Transferspro.com üzerinden veya telefonla arayarak hemen rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.


Rezervasyon Destek Hattı

+90 531 300 62 62