Para Birimi :

Sıkça Sorulan Sorular

www.transferspro.com web sayfamızdaki ödeme sayfasından 3 adımda kolay bir şekilde online ödeme yapabilir, iletişim alanında bulunan destek hattından veya Whatsapp hattından bize ulaşarak müşteri temsilcimiz aracılığı ile de rezervasyon yapabilirsiniz.

Tabii ki! Gitmek istediğiniz varış noktasına tek yön transfer rezervasyonu yapabilirsiniz. Örneğin; havalimanından otele veya otelden havalimanına olacak şeklinde rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Transferinizi, online satın almak isterseniz ; gerçekleşmesini istediğiniz saatten en az 12 saat önce yapabilirsiniz.Eğer transferinize 12 saat ya da daha az bir süre kalmışsa çağrı merkezimize ulaşarak ‘’son dakika’’ rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Rezervasyon işleminizi online ya da müşteri temsilcimiz vasıtası ile yaptıktan sonra belirtmiş olduğunuz e-posta adresine rezervasyon formunuz ve ayrıca cep telefonunuza onay mesajınız sistem tarafından 5 dakika içerisinde gönderilir. Ayrıca, her türlü soru ve talepleriniz için bize ulaşabileceğiniz acil destek iletişim bilgimizi cep telefonunuza gelecek olan SMS’de bulabilirsiniz.

Uçuş zamanınız değişirse, transferinizin gerçekleşeceği saatten 24 saat öncesine kadar transfer başlangıç saatinizi değiştirebilirsiniz. Eğer uçuşunuz sırasında programlanmış dönüş veya geliş uçuşunuz değişirse, lütfen https://www.transferspro.com/iletisim alanındaki destek hattından veya Whatsapp hattından bize ulaşarak müşteri temsilcimize bilgi veriniz.

Varış gününüzden 1 gün önce operasyon departmanımız sizin ile irtibata geçerek hangi havalimanında ve hangi karşılama noktasında olduğumuz ile ilgili bilgi verecektir, ayrıca her türlü gecikmede ya da buluşamama durumunda hızlı bir şekilde bize ulaşabileceğiniz acil destek numaralarımızın bilgisi görevli personelimiz tarafından size iletilecektir.

Varış gününüzden 1 gün önce operasyon departmanımız sizin ile irtibata geçerek hangi havalimanında ve hangi karşılama noktasında olduğumuz ile ilgili bilgi verecektir, ayrıca her türlü gecikmede ya da buluşamama durumunda hızlı bir şekilde bize ulaşabileceğiniz acil destek numaralarımızın bilgisi görevli personelimiz tarafından size iletilecektir.

Evet. HSC Travel, Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1 ve D2 belgelerine sahiptir. Tüm araçlar zorunlu kaza ve koltuk sigortasına sahiptir. Bu belgelere sahip olmayan hiçbir kuruluş ticari yolcu taşıma hizmeti veremez.

Transferspro.com sunucusuna Internet üzerinden rezervasyon esnasında göndermiş olduğunuz tüm kişisel bilgilerinizi şifrelemek için endüstri standardı Güvenli Yuva Katmanı (SSL) teknolojisini kullanılmaktadır. Tüm bilgiler yüksek güvenliğe sahip bir sunucuda saklanmakta ve bir güvenlik duvarıyla korunmaktadır. Ek bir önlem olarak, güvenlik duvarındaki güvenlik ihlali girişimleri izlenmektedir.

Evet. Rezervasyon formunuzda bildirdiğiniz her çocuk için bir bavul ve el bagajı getirebilirsiniz. Ayrıca her bir çocuğun araçta ayrılmış bir koltuğu vardır.

Bir bebekle yolculuk yapıyorsanız, kendi bebek otomobil koltuğunuzu getirmenizi öneririz. Eğer böyle bir imkânınız yoksa rezervasyon formunuzun not kısmına, çocuk koltuğu talebinizi belirtmelisiniz. Transferinizin gerçekleşeceği bölgeye göre bebek koltuğu fiyatları farklılık gösterebilir, fiyatlar hakkında bilgi almak için lütfen bizim ile www.transferspro.com / iletişim alanındaki destek hattından veya Whatsapp hattından ulaşarak müşteri temsilcimiz ile irtibata geçiniz.

Özel transfer hizmetimizi satın aldıysanız, gideceğiniz otelin ya da başka bir adresteki mülkün kapısına kadar bırakılacaksınız. Eğer aldığınız hizmet ekonomik transfer(shuttle servis) ise yine otelin kapısına kadar bırakılacaksınız fakat varış noktanız herhangi bir adres ise bu adrese en yakın noktada bırakılacaksınız. Yaya yolu, lokal yol kapanması veya başka herhangi bir sorun nedeniyle varış noktanıza erişim sınırlandırılmışsa, hangi hizmeti aldığınız gözetilmeksizin varış noktanıza en yakın noktada bırakılacaksınız.

Özel transfer hizmetimizi satın aldığınızda araç sadece size tahsis edilir, havalimanında hiç bekleme yapmadan aracınız hareket eder. Ekonomik transfer(shuttle servis) hizmetinde ise sizinle aynı yöne seyahat edecek misafirlerimiz ile aracı paylaşırsınız, havalimanında maksimum 45-60 dk diğer misafirlerimizi bekledikten sonra aracınız varış noktanıza doğru hareket eder. Aracı başka misafirlerimiz ile paylaşacağınız için seyahat süreniz transferin gerçekleşeceği bölgeye göre normal süresinden 30 – 90 dk daha fazla sürebilir.

Bu noktada, rezervasyon formuna doldurduğunuz bilgiler( uçak kodu, uçak saati, telefon numarası vb.) bizim için çok önemlidir. Operasyon departmanımız döneceğiniz günden 1 gün önce bize vermiş olduğunuz uçak saatine göre transfer saatinizi belirler, bu belirlemeyi yapar iken aynı zamanda bulunduğunuz bölgedeki havalimanın yoğunluğu, yol yapımı, trafik ve hava durumu gibi dış etkenler dikkate alınır. Alınış saatinizden 24 saat önce bize bildirdiğiniz iletişim bilgisinden size ulaşılarak alınacağınız saatin bilgisi size verilir. Eğer özel transfer hizmetimizi satın aldıysanız ve özel sebeplerden dolayı alınmak istediğiniz bir saat var ise www.transferspro.com / iletişim alanındaki destek hattından veya Whatsapp hattından bize ulaşarak müşteri temsilcimize bilgi veriniz. Bu gibi durumlarda ise yukarıda belirttiğimiz dış etkenlerden dolayı yaşanacak her türlü gecikmenin sorumluluğu size aittir.

Transferinizin gerçekleşeceği saatten 24 saat önce herhangi bir kesinti olmaksızın transfer rezervasyonunuzu iptal edebilir veya değiştirebilirsiniz.

0-2 yaş aralığında olan çocuklar ücretsiz, 3-11 yaş aralığında yetişkin olarak değerlendirilmektedir.

Her bir misafirimizin bir adet bagaj ve standart boyutta bir adet el bagajı hakkı vardır. Bu, 12 yaşın altındaki çocuklar da dâhil olmak üzere tüm rezervasyonu yapılan yolcular için geçerlidir.

Evet, her bir yetişkin misafirimiz bir golf çantası, tüplü dalış ekipmanı veya kayak / snowboard ekipmanı getirebilir. Fazla bagajların sayısı araç tipini değiştirecek sayıda ise bu durumda fiyat farkı oluşabilir. https://www.transferspro.com/iletisim alanındaki destek hattından veya Whatsapp hattından bize ulaşarak müşteri temsilcimize bu talebiniz ile ilgili bilgi veriniz.