Standart Araçlar ile Özel Transferi

Standart Araçlar ile Özel Transfer

 

Standart araçlar ile özel transfer nedir? Yerli veya yabancı farketmeksizin tüm misafirlerin havalimanında karşılanması ve akâbinde otel transferleri, çeşitli kapasitelere sahip araçlarla tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Yüksek kalite standartlarına sahip araçlar ile konforunuz ve güvenliğiniz, verdiğimiz hizmetlerle emin ellerde!

Online rezervasyon yapabileceğiniz Transferspro.com, yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinizde çeşitli etkinliklere, konserlere veya otelinize ulaşmak istediğinizde en iyi tercihiniz olmaktadır. Size sadece aracınızı, transfer çeşidinizi ve gitmek istediğiniz yeri seçmek kalıyor.  Seyahatinizle ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu, 7/24 hizmet sağlayan müşteri hizmetleri destek hattı vasıtası ile iletebilirsiniz. Herhangi bir problemle karşılaşmanız halinde, acil destek hattı ile kısa sürede sorununuz çözülecektir. Ailenizle, arkadaşlarınızla veya tek başınıza yapacağınız seyahatlerde Transferspro.com güvencesiyle, kendinizi emniyete alabilirsiniz.

 

Özel transfer hizmetlerinden faydalanıyorsanız, size sunulan özel ayrıcalıklara da sahip olursunuz. Satın alacağınız özel transfer hizmetleri doğrultusunda, gideceğiniz otelin veya belirttiğiniz adreste yer alan mülkün kapısına kadar bırakılırsınız. Standart araçlar ile transfer hizmetlerinden faydalandığınızda, sadece sizin kullanımınıza sunulmuş araçlarla seyahat edersiniz. Havalimanında bekletilmeksizin, sizi bekleyen araca binerek varış noktasına doğru hareket edersiniz. Bu yönüyle ekonomik transfer hizmetlerinden ayrılır.  Sadece havalimanından değil, havalimanına gerçekleşecek olan transferleriniz de, Transferspro.com hizmetlerini kapsar. Bununla birlikte, transferinizle ilgili detaylı bilgiler size e-posta adresiniz vasıtasıyla iletilir. Ayrıca, SMS yoluyla da bilgilendirme sağlanır. Siz de binek araçlar veya küçük minüslerden birini tercih ederek yolculuğunuzu, size sunmuş olduğumuz özel hizmetlerle tamamlayabilirsiniz.


Rezervasyon Destek Hattı

+90 531 300 62 62