Vip Araçlar İle Özel Transfer

Konforlu ve keyifli bir yolculuk mu arıyorsunuz? Mercedes Vito ile V.I.P seyahatlere merhaba deyin!                              

 Vip araçlar ile transfer hizmetimiz dâhilinde, size profesyonel bir yolculuk yapma imkânı sunuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz an, sadece bir telefon veya bir tık uzağınızdayız! Dilediğiniz aracı seçerek; konserlere, etkinliklere, otelinize, maçlara veya havalimanlarına sizler için sunmuş olduğumuz Vip araçlar ile özel transfer hizmetleri doğrultusunda gidebilirsiniz. Geçmiş hizmetlerimize yönelik referanslarımız, size sunduğumuz hizmetin bir güvencesidir.  

7 gün 24 saat hizmetinize sunduğumuz Vip araçlar ile özel transfer hizmetlerimiz, havalimanı veya otel transferleriniz için profesyonel çözümler içerir. Uzman ve deneyimli kadromuz, sizlerin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktadır. Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ilekafanıza takılan her türlü soruyu sorabilir, rezervasyon iptal veya değişikliği için hızlıca iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’nin birçok bölgesinde transfer hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Telefon yerine, online formumuz veya menümüz aracılığı ile de rezervasyon işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Tek yönlü veya gidiş-dönüş fark etmeksizin rezervasyon yapabilirsiniz. Acil durumlar ve değişen transfer şartları için müşteri temsilcisinden destek alabilirsiniz. Gelişmiş havaalanı transfer operasyonu ile detaylı bir transfer haritası çizilerek organize bir şekilde transfer işleminiz gerçekleştirilir. Üstelik yaptığınız transferler sigortalıdır. Kredi kartı ve kişisel bilgilerinizin korunduğu SSL tabanlı sistem vasıtasıyla ödemelerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme adımında, sizi yormayan ve 3 adımdan oluşan işlemler ile size sadece seyahatinizin keyfini çıkarmak kalıyor.